RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

POMOC DLA UKRAINY

4 marca 2022

Szanowni Państwo,

Najnowsza informacja  od dr Romana Barylyaka,  bardzo  potrzebne są apteczki indywidualne, opaski do tamowania krwi, bandaże, rękawiczki, igły i inne sprzęty pierwszej pomocy. W Kijowie brakuje obecnie wszystkiego…

Podaję również kontakt do Pana doktora Romana Barylyaka 662 330 370  oraz adres mail  rbarylyak@yahoo.com.

Cały czas zbieramy potrzebne produkty w biurze Pracodawców Zdrowia na ulicy Fabrycznej 10D2 we Wrocławiu. Dzisiaj wyrusza drugi transport.

Dziękujemy przychodni Centrum Zdrowia Joanna Nec-Bagińska i Arkadiusz Bagiński z Czernicy za zorganizowanie zbiórki u siebie w przychodni oraz NZOZ Nasze Zdrowie Pichalk, Szatanik z Podgórzyna za produkty przekazane dzisiaj kurierem. Wszystko wyruszy dzisiaj w nocy do Kijowa.

Przypominam, iż można zakupić materiały i przekazać nam osobiście lub kurierem do biura Związku  lub dokonać wpłaty na konto Pracodawców Zdrowia w Santander Bank 38109025900000000134808167 .
Otrzymane środki przeznaczymy na zakup potrzebnych materiałów. Uprzedzam, iż wpłat na konto Pracodawców nie można wpisać w koszty. Ale zawsze można zamówić towar bezpośrednio przez przychodnię i przekazać nam do biura.
Na koncie mamy obecnie około 20 000 zł. Zamówiliśmy wkłady do apteczek i przekażemy kolejnym transportem. Dziękujemy wszystkim firmom, które dokonały wpłat na konto.

 

Szanowni Państwo

Doktor Roman Barylyak sam zawozi towar do Ukrainy. Wrócił wczoraj i ma informację z pierszej ręki. Brakuje naprawdę wszystkiego dlatego każda nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie.

Iwona Wójcik
tel. 795490877


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?