RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

VI edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC) – 14-16 czerwca 2021 r.

9 czerwca 2021

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie realizowana przez trzy dni. Sesje oraz debaty 14 i 15 czerwca zostaną zorganizowane w formule hybrydowej – stacjonarnie w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego, a także z możliwością udziału zdalnego. Trzeciego dnia Kongresu – 16 czerwca – wydarzenie przeniesie się w całości do internetu.

 

Na obszerny program VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych złoży się kilkadziesiąt sesji w sześciu głównych blokach tematycznych:

  • Polityka zdrowotna
  • Finanse i zarządzanie
  • Terapie
  • Nowe technologie
  • e-Zdrowie
  • Edukacja

Do czynnego udziału w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych zaproszeni zostaną wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych – w tym zrzeszających pacjentów – oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego.

Udział możliwy tylko po rejestracji na stronie: http://www.hccongress.pl/go/rejestracja

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną i obowiązujące obostrzenia, Organizator gwarantuje udział online każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi. Udział online jest bezpłatny. O dopuszczeniu do udziału stacjonarnego będziemy informować w możliwie najszybszym terminie.

Załączniki:

Regulamin eventu

Regulamin usług elektronicznych

Zasady Bezpieczeństwa


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?