RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

WYPEŁNIJ! Ankieta CMSG przy Radzie Przedsiębiorczości dot. aktualnej sytuacji przedsiębiorstw

16 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej – ekonomicznej grupy eksperckiej powołanej przy Radzie Przedsiębiorczości – bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która dostępna jest w poniższym linku:

https://www.research.net/r/CMSG_080420a

Ankieta dotyczy bieżącej sytuacji biznesu w Polsce i jego nastrojów wobec sytuacji gospodarczej wywołanej przez koronawirusa.

Pytamy m.in. o kondycję Państwa firm – o płynność finansową, przyczyny aktualnych trudności w prowadzeniu biznesu. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Jest ona oczywiście anonimowa. Z uwagi na bardzo dynamiczne zmiany w otoczeniu ekonomicznym i zmiany legislacyjne, w najbliższych miesiącach będziemy taką ankietę przeprowadzać dwa razy w miesiącu (w połowie i pod koniec miesiąca).

Zebrane dane zostaną poddane szczegółowej, fachowej analizie – posłużą Radzie Przedsiębiorczości i jej poszczególnym członkom do dialogu ze stroną rządową ws. udzielania biznesowi pożądanego wsparcia. Wyniki ankiety będziemy też szeroko komunikować medialnie, aby głos biznesu był możliwie najlepiej słyszalny.

Ankiety są do Państwa rozsyłane ze wszystkich organizacji tworzących Radę Przedsiębiorczości, dlatego jeżeli link do ankiety trafi do Państwa kilkukrotnie, prosimy o wypełnienie ankiety tylko raz. W każdej kolejnej ankiecie będziemy wpisywać datę i godzinę jej zakończenia.


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?