RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Szkoła dla pacjentów, opiekunów, rodziny

20 marca 2017

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu zaprasza Pacjentów (obecnych i byłych) oraz ich bliskich, opiekunów, rodziny na trzecią edycję Szkoły dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Naszym celem jest udzielenie wsparcia chorym i ich bliskim w zmaganiu się z chorobą nowotworową.
Szkoła ma pomóc w lepszym zrozumieniu choroby, konieczności stosowania się do zaleceń lekarskich, ma wzmocnić poczucie własnej wartości i wiary w swoje możliwości oraz pomóc w pozytywnej adaptacji do zmienionych chorobą zadań i wyzwań codziennego życia.

Zajęcia rozpoczynają się 27 marca (poniedziałek) o godz. 15:30 w sali wykładowej bud. F p. II pok 207, w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu pl. Hirszfelda 12.
Edycja III będzie trwała 10 tygodni, spotkania będą odbywały się w każdy czwartek i poniedziałek od godz. 15:30, a ich czas trwania będzie zależał od poruszanej tematyki i formy zajęć (ok. 2 godz.).

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Ewentualne zapisy i dodatkowe informacje: dr n. med. Elżbieta Garwacka-Czachor, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, pl. Hirszfelda 12., tel. 71/36 89 260 w godz.9.00-12.00 lub drogą
elektroniczną: garwacka.e@dco.com.pl

Harmonogram_spotkan


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?