RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Sympozjum „Opieka Koordynowana – Kierunki Rozwoju Opieki Zdrowotnej”

10 listopada 2016

Szanowni Państwo,

 

 

Narodowy Fundusz Zdrowia wraz z Bankiem Światowym mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w sympozjum “Opieka Koordynowana – Kierunki Rozwoju Opieki Zdrowotnej”, które odbędzie się 14 grudnia 2016 roku w Warszawie.

 

Celem sympozjum jest stworzenie forum wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z opieką koordynowaną, a w szczególności jej finansowaniem, umiejscowieniem pacjenta w centrum opieki i zwiększeniem jej jakości. Sympozjum ma również zainicjować dyskusję pomiędzy interesariuszami z Polski oraz społecznością międzynarodowych ekspertów i praktyków. Jej tematem będą wyzwania i przykłady tego, jak koordynacja opieki może pomóc w kształtowaniu nowych systemów opieki zdrowotnej zorientowanej na potrzeby pacjenta.  Podczas tego spotkania, chcielibyśmy również podzielić się wiedzą i doświadczeniami zebranymi w ramach projektu OOK realizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia we współpracy z Bankiem Światowym.

 

Aby zapewnić interesującą i żywą dyskusję, na sympozjum zaproszeni zostali Ministrowie Zdrowia z krajów europejskich, przedstawiciele Komisji Europejskiej, władze regionalne, naukowcy, lekarze, pacjenci, członkowie parlamentu, członkowie instytucji rządowych, eksperci Banku Światowego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju.

 

Do rejestracja zapraszamy już od 15 listopada na stronie Akademii NFZ

Dodatkowe informacje: http://akademia.nfz.gov.pl/

zaproszenie_sympozjum


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?