RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

KONFERENCJA SZKOLENIOWA 22,23.10.2016r. Hotel Bornit

9 października 2016

 

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie w dniach 22,23 października 2016r.

 

Dzień pierwszy

  • szkolenie onkologiczne, podział na 4 grupy, mała sala

12:00-18:00 szkolenie onkologiczne*

 

Dzień drugi 

  •  szkolenie onkologiczne, podział na 4 grupy, mała sala

9:00-15:00 c.d. szkolenia onkologicznego*

*Projekt „Realizacja działań edukacyjnych oraz poprawa dostępności usług medycznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w subregionie wrocławskim i m. Wrocław w latach 2016 – 2018r.” realizowany jest przez Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Informacje organizacyjne:

  1. Szkolenie dla kadry medycznej na temat wczesnego wykrywania raka piersi oraz profilaktyki jest bezpłatne. Uczestnicy mają zapewniony nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby zatrudnione w przychodniach posiadających Pracownię Medycyny Pracy lub placówkach POZ z terenu subregionu wrocławskiego tj. powiatów: wrocławski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, wołowski, trzebnicki oraz miasta Wrocław. Uczestnikami szkolenia mogą być tylko osoby oddelegowane przez koordynatorów poszczególnych placówek, które podpisały umowy o współpracy w ramach projektu.

Organizatorem szkolenia jest Dolnośląski Związek Lekarzy Rodzinnych Pracodawców

 

 


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?