RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

ZAPROSZENIE – ŚRODA Z FUNDUSZAMI

24 sierpnia 2016

ZAPROSZENIE_7 09 2016

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami – wsparcie dolnośląskich przedsiębiorstw”.

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Dolnego Śląska , w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno
w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych naborów na rok 2016 i 2017.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 7 września 2016 roku
w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.30

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu jeleniogórskiego,
tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Dlatego, też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji i poinformowanie przedsiębiorców (małe, średnie przedsiębiorstwa), działających na Państwa terenie o możliwości uczestnictwa w spotkaniu. Uczestnictwo w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatne.

W załączeniu przesyłamy tekst ogłoszenia/zaproszenia do zamieszczenia na stronie internetowej i/lub przesłania zainteresowanym. Przy publikacji zaproszenia uprzejmie prosimy o zachowanie logotypów.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia : http://rpo.dolnyslask.pl/sroda-z-funduszami-2/

 


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?