RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

„SZKOŁA DLA PACJENTÓW ONKOLOGICZNYCH ORAZ ICH RODZIN”

11 lutego 2016

EDYCJA I

Zapraszamy Pacjentów (obecnych i byłych) oraz ich bliskich, opiekunów, rodziny na pierwszą edycję Szkoły dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Naszym celem jest udzielenie wsparcia chorym i ich bliskim w zmaganiu się z chorobą nowotworową. Szkoła ma pomóc w lepszym zrozumieniu choroby, konieczności stosowania się do zaleceń lekarskich, ma wzmocnić poczucie własnej wartości i wiary w swoje możliwości oraz pomóc w pozytywnej adaptacji do zmienionych chorobą zadań i wyzwań codziennego życia.
Zajęcia rozpoczynają się 02 lutego (wtorek) o godz. 15:00 w sali wykładowej budynku A1 lub F – zgodnie z dołączonym harmonogramem. Edycja I będzie trwała 10 tygodni, spotkania będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek od godz. 15:00, a ich czas trwania będzie zależał od poruszanej tematyki i formy zajęć (ok. 2 godz.).

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Ewentualne zapisy i dodatkowe informacje: dr n. med. Elżbieta Garwacka-Czachor, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, pl. Hirszfelda 12., tel. 71/36 89 260 w godz.9.00-12.00 lub drogą elektroniczną: garwacka.e@dco.com.pl

Załączniki :

Harmonogram spotkań

szkoła-ZAPROSZENIE DO UDZIALU3-1

 


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?