RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Klaster zaprasza chętnych do współpracy naukowej

20 stycznia 2016

Aktualnie realizujemy projekt Almas House in Poland, koncentrujący się na problemie starzejącego się społeczeństwa. Zakończy się wypracowaniem własnych standardów opieki nad osobami starszymi – naszymi pacjentami. Dalszym celem będzie stworzenie opracowań naukowych i ich publikacje. Generalnie wokół opieki z punktu widzenia somatyki, funkcjonowania psychicznego, społecznego wraz z uwarunkowaniami organizacyjnymi. Połączenie tego z pilotażem konkretnych interwencji zwiększy potencjał publikacyjny, a wykonanie prac naukowych umożliwi przeprowadzenie przewodów doktorskich.

Niniejszym chcielibyśmy zaprosić zarówno lekarzy rodzinnych oraz menadżerów placówek medycznych ale i też wszystkich chętnych do współpracy. Na każdym z etapów deklarujemy daleko idącą pomoc oraz wsparcie, łącznie z poszukiwaniem funduszy na konkretne badania i prace naukowe.

Opiekę nad grupą obejmą: prof. Donata Kurpas z Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego oraz dr Piotr Karniej, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UMed we Wrocławiu Zaciekawionych proszę o możliwie szybki kontakt , pytania:
Piotr Polański, V-ce Prezes Klastra Innowacyjna Medycyna, p.polanski@wp.pl

„brakuje ci tylko doktoratu: na pewno się napracujesz ale przyjemniej i taniej nie będzie!”


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?