RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Pomoc w realizacji projektu badawczego dot. systemu ochrony zdrowia pracujących

4 sierpnia 2015

Szanowni Państwo,
W imieniu zespołu pracowników Zakładu Polityki Zdrowotnej Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w realizacji projektu badawczego.
Głównym celem prowadzonego przez nas badania jest pozyskanie wiedzy na temat przesłanek, które skłaniają (bądź zniechęcają) pracodawców do inwestowania w zdrowie pracowników. Realizacja badania pomoże opracować wytyczne do ewentualnej, a w naszym przekonaniu wręcz koniecznej, rewizji prowadzonej w kraju polityki ochrony zdrowia pracujących. Propozycje zmian, jakie zostaną opracowane przez nasz zespół będą wartościowe tylko wówczas, gdy wypłyną od odpowiednio licznej reprezentacji pracodawców, czyli osób którym w aktualnym stanie prawnym powierzono wiele zadań dotyczących zapewniania pracownikom profilaktycznej opieki zdrowotnej. Każda ze zgromadzonych odpowiedzi będzie dla nas bardzo ważna i – w kontekście nadania zmianom kierunku bardziej przyjaznego pracodawcom – niezmiernie użyteczna.
Dostęp do kwestionariusza można uzyskać klikając na poniższy link lub kopiując go w pole adresu przeglądarki internetowej.

https://docs.google.com/forms/d/1u62ZdbKuurFyy2J-p-2OF_NWfTUCBq5kfwhdqavszgg/viewform
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy pod adresem: mdobras@imp.lodz.pl lub telefoniczny, pod numerem: (42) 631 46 70.
Dziękując za zainteresowanie,

z poważaniem,
Maciej Dobras

Kierownik projektu
Zakład Polityki Zdrowotnej IMP w Łodzi


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?