RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Akademia Wiedzy Lekarza Rodzinnego – Dermatologia – 20.06.2015

9 czerwca 2015

Szanowna Państwo,
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Akademia Wiedzy Lekarza Rodzinnego – Dermatologia”.

Spotkanie odbędzie się
20 czerwca 2015
w Scandic Hotel Wrocław
ul. Piłsudskiego 49/57

W codziennej praktyce lekarz rodzinny ma do czynienia z wieloma schorzeniami. Od prawidłowego rozpoznania oraz szybkiej diagnozy zależy bardzo często skuteczność terapii oraz zdrowie pacjenta. Dlatego też została powołana Akademia Wiedzy Lekarz Rodzinnego – Dermatologia, której celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu dermatologii.
Spotkania realizowane w ramach Akademii Wiedzy Lekarza Rodzinnego – Dermatologia w całości będą poświęcone schorzeniom skóry, włosów, paznokci jak również innym chorobom objawiającym się na skórze. Konferencje będą doskonałym miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy lekarzami rodzinnymi oraz specjalistami.
Za stronę merytoryczną programu, jego zawartość i przekazy odpowiada Rada Naukowa złożona z czołowych polskich specjalistów i autorytetów pod przewodnictwem Pana Profesora Jacka Szepietowskiego – Prezesa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

ZAPROSZENIE / PROGRAM /


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?