RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

List prezes do wszystkich lekarzy rodzinnych

2 stycznia 2015

Koleżanki Koledzy z Porozumienia Zielonogórskiego.

 

Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą – był taki, który w to wierzył…

I jest taki, który zapomniał, jak skończył jego mistrz.

Nie dajcie się zwieść i zastraszać kłamstwami Arłukowicza.

Podobnie, jak robił to, by wygrać program „Agent”, manipuluje i sieje zwątpienie.

 

Jeśli teraz poddacie się nastrojowi kapitulacji – wszyscy przegramy. Nawet ci, którzy już się poddali i podpisali narzucone umowy.

Jeśli przystaniemy na propozycję, którą Arłukowicz uznał za nie do odrzucenia, to zaprzepaścimy 10 lat wspólnych działań dla  rozwoju oporu przed POZ.

To tak, jakbyśmy ulegli szantażyście – jego żądania będą coraz większe. Już dotarły do nas informacje, że ministerstwo planuje przed wyborami wprowadzić nocną pomoc lekarska w ramach POZ.

Pamiętajcie, że Arłukowicz stanął nad przepaścią i walczy o przetrwanie w polityce. Ne ma już bowiem partii, która przygarnie go w swoje szeregi.

Chwyta się więc najpodlejszych kłamstw – m.in. rozpuszczane są plotki, iż my – liderzy naszej organizacji, podpisaliśmy umowy.

Tymczasem z kręgów urzędników ministerstwa i NFZ dochodzą do nas informacje, że w kierownictwie narasta panika, gdyż tylko w pierwszych dniach przyszłego tygodnia władza będzie mogła stwarzać pozory sukcesu tej pseudoreformy – później prawda wyjdzie na jaw.

Wezwałem Arłukowicza do debaty publicznej. Chcę dać szanse godnego wycofania się z przegranej i dać możliwość do rzeczowych negocjacji.

 

Wytrwajmy  i przetrwajmy

Jacek Krajewski, prezes Porozumienia Zielonogórskiego


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?