RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Sympozjum e-Zdrowie 2014 – Medycyna 3.0. (11-12.12.2014)

25 listopada 2014

Sympozjum_eZdrowie2014

Branża medyczna wspierana przez technologię stoi u progu zmian. Medycyna 3.0 oferuje coraz realniejszą wizję placówki medycznej przyszłości. Comarch ma ambicję utorować drogę tej idei, a organizacje i osoby związane z rynkiem ochrony zdrowia zaprasza do wymiany spostrzeżeń nt. innowacyjnych rozwiązań i potrzeb nowoczesnego rynku medycznego podczas Sympozjum e-Zdrowie 2014 – Medycyna 3.0. Wydarzenie odbędzie się 11-12 grudnia w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Comarch w Krakowie.

 Bezpłatna rejestracja na stronie: www.sympozjum.comarch.pl

Sympozjum e-Zdrowie 2014 to trzecia edycja forum dyskusyjnego dedykowanego branży medycznej.  Podczas poprzednich edycji prezentowano kierunki, w których zmierza teleinformatyka medyczna. Rozwiązania te już pojawiają się w placówkach medycznych, a niebawem staną się uznanym standardem. Współpracując z wykwalifikowanymi specjalistami Comarch bierze czynny udział w procesie zachodzących w świecie medycznym zmian, stale udoskonalając autorski zintegrowany system rozwiązań dedykowanych medycynie.

Tematem przewodnim Sympozjum e-Zdrowie 2014 będą perspektywy medycyny napędzanej zdobyczami nowoczesnych technologii. Podczas paneli dyskusyjnych, na które zaproszeni zostali eksperci branżowi, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej m.in. o najlepszych praktykach wdrażania telemedycyny, kompleksowej informatyzacji na poziomie regionalnym i instytucjonalnym oraz projektach zdalnego obrazowania medycznego.

Dla gości Sympozjum przygotowano wiele atrakcji. Wydarzeniem towarzyszącym konferencji będzie spotkanie grupy eksperckiej Stowarzyszenie Twórców Oprogramowania Rynku Medycznego (STORM). Zaplanowano oficjalną premierę najnowszego rozwiązania dla lekarzy: Comarch MedNote. Intuicyjnej aplikacji do tworzenia i przetwarzania dokumentacji medycznej. W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się także uroczysta gala, podczas której rozdane zostaną wyróżnienia rankingu szpitali Dziennika Gazety Prawnej Zdrowe Skrzydło Biznesu 2014. W drugim dniu wydarzenia zapraszamy na Zdrowe śniadanie w Comarch oraz spotkania one2one z ekspertami.

Do udziału w Sympozjum szczególnie zachęcamy osoby odpowiedzialne za podejmowanie kluczowych decyzji w zakresie sposobu funkcjonowania publicznych, niepublicznych i prywatnych placówek medycznych, przedstawicieli organów założycielskich na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym, lekarzy, pielęgniarki i pracowników działów IT.


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?