RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Spotkanie rekrutacyjne do projektu: Zarządzanie Zmianą Gospodarczą w przedsiębiorstwach branży medycznej.

13 października 2014

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie realizowanym przez Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia Dolnego Śląska pt.:Zarządzanie Zmianą Gospodarczą w przedsiębiorstwach branży medycznej.

Dzięki uczestnictwu w projekcie podniosą Państwo swoją wiedzę w zakresie efektywnego zarządzania placówką medyczną w procesie zmian. Dostarczymy także odpowiednich narzędzi umożliwiających łagodne przystosowanie do zmian zachodzących na rynku usług medycznych.

Zapewnimy zdiagnozowanie kluczowych potrzeb adaptacyjnych i na ich podstawie wypracujemy odpowiednie rozwiązania adaptacyjne dostosowane do specyficznych potrzeb przedsiębiorców z branży medycznej.

Kluczowym momentem będzie wdrożenie skutecznego modelu biznesowego, który pozwoli na dostosowanie przedsiębiorstwa do zmian w aktualnej rzeczywistości rynkowej.

Udział w projekcie, dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, jest dla Państwa bezpłatny.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne na którym uzyskają Państwo dodatkowe informacje odbędzie się w dniu 16 października 2014r. o godz. 15:00 w Hotelu Bielany, ul. Klecińska 3, Bielany Wrocławskie.

Prosimy o potwierdzenie obecności (imię nazwisko, dane przedsiębiorstwa; nazwa, adres, nip) do dnia 15 października 2014r. do godz. 20:00 na adres mailowy; m.sarnowski@pracodawcyzdrowia.pl


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?