RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Kupony rabatowe – Sklep dla Lekarza

1 października 2014

Szanowni Państwo

Zapraszam do zakupów na stronie: http://sklepdlalekarza.com/pl/

Mamy dla Państwa dostępnych: 300 szt kuponów rabatowych – KOD rabatu: 15C0FVJJ

do wykorzystania do 10.10.2014 dowolną liczbę razy w tym okresie; sumuje się z innymi promocjami

Rabat upoważnia do zakupów z dodatkowym 5% rabatem na marki:

Kawe – http://sklepdlalekarza.com/pl/7_kawe
Niemiecki Producent narzędzi diagnostycznych. W ofercie otoskopy, dermatoskopy, oftlamoskopy, laryngoskopy, latarki lekarskie (laryngologiczne), stetoskopy, lampy diagnostyczne i czołowe.

Ordisi – http://sklepdlalekarza.com/pl/52_ordisi
Ordisi to hiszpańska firma produkująca najwyższej klasy lampy badawcze, lampy zabiegowe i operacyjne dla szpitalnictwa i lampy do gabinetów zabiegowych. W ofercie lampy medyczne jezdne, sufitowe i ścienne. Zarówno w lampach badawczych jak i wyrafinowanych lampach bezcieniowych zastosowano najwyższej klasy żródła światła: LED bądź Halogen.

Spirit – http://sklepdlalekarza.com/pl/20_spirit-medical
Ceniona marka Spirit Medical – producent znakomitych stetoskopów, stroików laryngologicznych, latarek diagnostycznych (latarek lekarskich) i ciśnieniomierzy. Jako jeden z niewielu producentów sprzętu medycznego opatentował znakomity stetoskop kardiologiczno-pediatryczny, stereofoniczny stetoskop kardiologiczny o podwójnej pływającej membranie czy podręczną latarkę z funkcją otoskopu.

Charder – http://sklepdlalekarza.com/pl/73_charder

Jeden z największych producentów wag medycznych na świecie. Wagi medyczne

(lekarskie) tego producenta sprzedawane są pod marką własną Charder jak również są to produkty znane z ofert innych producentów takich jak: Soehnle, Marsden, Sibel Med (marka ASIMED).

Jako jeden z niewielu producentów wag medycznych oferuje: Elektroniczną wagę medyczna z pomiarem wody i tłuszczu w organiźmie Charder MBF 6010 (klasy III) – urządzenie przy najwyższych standardach jakości badania popartych pełną certyfikacją medyczną dokonuje obok wskaźnika BMI analizę zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organiźmie co jest podstawą do obliczenia przez wagę wielu współczynników umożliwiających m.in. optymalne dobranie diety pacjenta.

Elite Bags – http://sklepdlalekarza.com/pl/26_elite-bags

Elite Bags jest Hiszpańskim producentem atestowanych toreb i neseserów medycznych. Torby medyczne tego porducenta wykonane są ze zmywalnych, odpornych na intensywne użytkowanie materiałów. Wnętrza zawierają przegródki, organizery, ampularia, dyspensery na zużyte igły.
Naturfarm – http://sklepdlalekarza.com/pl/28_naturfarm
Marka własna gromadząca bestsellery pochodzące od różnych dostawców, produkty wysokiej jakości które z dumą podpisujemy nazwą naszej firmy


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?