Witamy!

Sekcja Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego we współpracy z Zakładem Pielęgniarstwa Internistycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Studenckim Kołem Naukowym Pielęgniarstwa Internistycznego
mają zaszczyt zaprosić: lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, dietetyków, pracowników naukowych Uczelni Medycznych oraz studentów Uczelni Medycznych do udziału w:
X Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji PTM „Wyzwania współczesnego pielęgniarstwa kardiologicznego”
Wrocław, 3 października 2014 r.
W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
dr n. med. Izabella Uchmanowicz, mgr Stanisław K. Manulik
