RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

ANKIETA – STAWKI POZ – PILNE !!!

19 września 2014

Szanowni Państwo,

Sprawa jest bardzo pilna i prosimy każdego z członków ZPOZ o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej stawki kapitacyjnej w POZ.

ANKIETA PISEMNA odsyłając ją do biura Związku mailem ( biuro@pracodawcyzdrowia.pl ) lub faxem pod nr tel. (071) 349-80-63

Biuro ZPOZ-DŚ

 

Informacja dodatkowa :

Trwają negocjacje w MZ i NFZ dotyczące zmian w finansowaniu POZ. Przedstawiciele MZ i NFZ mają komplet informacji o naszej strukturze, posiadanych deklaracjach itd. Federacja takich danych nie ma więc mamy utrudnione zadanie. Aby zminimalizować ryzyko, że w wyniku uzgodnionych zmian w sposobie finansowania nasze podmioty będą stratne chcemy poznać najważniejsze elementy decydujące o efekcie finansowym zmian. Dlatego prośba o wypełnienie tej ankiety i przekazanie w dowolnej (ustalonej przez Władze Związku Wojewódzkiego) formie do Federacji.

Dane prosimy oprzeć o rachunek za sierpień 2014 jeżeli chodzi o liczbę deklaracji i łączną kwotę rachunku (ale tylko za deklaracje lekarza POZ). Przez 3 miesiące tego roku można było otrzymać zwiększoną stawkę z powodu zwiększonej zachorowalności na ostre choroby układu oddechowego. Prosimy o podanie w ilu miesiącach tego roku przekroczyliście próg uprawniający do tego wzrostu (1-3). Jeżeli masz możliwość sprawdzenia ile osób jest aktualnie „czerwonych” wg eWUŚ to prosimy o podanie tej informacji, jeżeli Twój program tego nie może sprawdzić to proszę podaj ostatnią znaną liczbę (otrzymywaliśmy takie informacje z NFZ) wraz z podaniem daty kiedy było to sprawdzane.

Jeżeli jakichś danych nie możesz uzyskać, albo nie chcesz podać to nie podawaj. Jednak im więcej i dokładniejszych danych zbierzemy tym efekt negocjacji będzie lepszy.

Dziękujemy !!!


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?