Federacja Porozumienie Zielonogórskie obchodziła swoje 20-lecie podczas konferencji „Praktyczne wytyczne i standardy w opiece koordynowanej”, która odbyła się w dniach 29-30 listopada 2024 roku w Warszawie.
Z dumą informujemy, że podczas uroczystej gali z okazji jubileuszu wyróżnienia otrzymali:
- Ryszard Fedyk – Wiceprezes Związku
- Bartosz Hajncz – Członek Zarządu
- Iwona Wójcik – Dyrektorka biura i Członkini Zarządu
