Logo Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska
Godło i napis Rzeczpospolita Polska
Informacja o dofinansowaniu projektu przez Unię Europejską

Logo województwa dolnośląskiego

Szkolenie na Syrokomli – 5 grudnia „Nowości w wytycznych doustnej terapii cukrzycy”

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, W   imieniu Fundacji na Rzecz Medycyny Rodzinnej we współpracy z Kołem Lekarzy Rodzinnych Dolnośląskiej  Izby Lekarskiej,  Katedrą i Zakładem Medycyny Rodzinnej, Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych  zapraszamy na kolejne szkolenie dla  lekarzy rodzinnych i rezydentów. Odbędzie się ono w czwartek 5 grudnia 2024r.  w godz. 19:00 – 21:00,  jak zawsze w Zakładzie Medycyny Rodzinnej przy ul. Syrokomli 1, w sali wykładowej na parterze. Temat : „Nowości w wytycznych doustnej terapii cukrzycy” Wykładowca :  dr n.med. Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska – endokrynolog, diabetolog Omawiane zagadnienia : Problemy diagnostyczne i lecznicze zakażeń atypowych
  • doustna terapia cukrzycy – nowe wytyczne,
  • włączanie i łączenie leków doustnych
  • Insulinoterapia – nowości,
  • Insulinoterapia w Praktyce Lekarza Rodzinnego
Chęć udziału w szkoleniu prosimy zgłosić do p. Marty Kowalewskiej  na adres – m.kowalewska@lekarze.rodzinni.pl   Z serdecznymi pozdrowieniami, Fundacja na Rzecz Medycyny Rodzinnej Beata Stecka Ewa Krawiecka-Jaworska