- doustna terapia cukrzycy – nowe wytyczne,
- włączanie i łączenie leków doustnych
- Insulinoterapia – nowości,
- Insulinoterapia w Praktyce Lekarza Rodzinnego
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
W imieniu Fundacji na Rzecz Medycyny Rodzinnej we współpracy z Kołem Lekarzy Rodzinnych Dolnośląskiej Izby Lekarskiej, Katedrą i Zakładem Medycyny Rodzinnej, Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych zapraszamy na kolejne szkolenie dla lekarzy rodzinnych i rezydentów.
Odbędzie się ono w czwartek 5 grudnia 2024r. w godz. 19:00 – 21:00, jak zawsze w Zakładzie Medycyny Rodzinnej przy ul. Syrokomli 1, w sali wykładowej na parterze.
Temat : „Nowości w wytycznych doustnej terapii cukrzycy”
Wykładowca : dr n.med. Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska – endokrynolog, diabetolog
Omawiane zagadnienia :
Problemy diagnostyczne i lecznicze zakażeń atypowych
