RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Przeglądy sprzętów medycznych

7 marca 2019

Szanowni Państwo,

ustawa o wyrobach medycznych określa wymóg posiadania, archiwizowania i udostępniania organom kontrolnym DOKUMENTACJI przeglądów, napraw, testów, instalacji itd.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w kolejnych miesiącach, począwszy od grudnia br. będziemy kolejno ustalać terminy przeglądów, kalibracji sprzętów medycznych realizowanych przez firmę Znamil ze Świdnicy http://znamil.pl/   Firma ta otrzymała od Państwa bardzo wiele pozytywnych rekomendacji.

Chcąc w pełni zaplanować i skoordynować przyjazd w/w firmy, a także ustalić korzystną cenę za zakup usług w ramach Grupy Zakupowej, potrzebnych jest kilka informacji zwrotnych od Państwa. Ich przesłanie umożliwi wstępnie oszacowanie kosztów usługi, jak również pozwoli na skoordynowanie przyjazdu firmy do Państwa Placówek, a co za tym zniwelowanie kosztów ewentualnego dojazdu do Państwa Przychodni.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysyłanie na adres: i.trzesniewska@medprogress.pl wypełnionej tabeli (ankieta_sprzet).

W przypadku jakichkolwiek pytań – prosimy kontaktować się z Panią Iloną Trześniewską i.trzesniewska@medprogress.pl lub pod numerem telefonu 603 428 895.

Z poważaniem,

Biuro Związku


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?