RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Zaproszenie: ochrona danych osobowych w placówkach medycznych – aspekty prawne

7 grudnia 2016

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszam Państwa (oraz wszystkich, którym o tym powiecie!) na webinarium przygotowane przez Kancelarię DZP oraz znanylekarz.pl przy współpracy z Microsoft.

Termin : poniedziałek, 12 grudnia , Godz. 15.00 , WEBINARIUM online

  • Ogólne zasady ochrony danych osobowych
  • Dane medyczne jako szczególny rodzaj danych
  • Szczegółowe przepisy branżowe
  • Regulacje dotyczące elektronicznej dokumentacji medycznej
  • Bezpieczeństwo danych medycznych
  • Outsourcing danych medycznych

Szkolenia prowadzą :

Piotr Najbuk (Kancelaria DZP)

Specjalizuje się w doradztwie dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą (rejestracja działalności, optymalizacja zatrudnienia, przekształcenia SP ZOZ-ów w spółki kapitałowe, tworzenie procedur wewnętrznych); realizował ponadto innowacyjne projekty związane z sektorem ochrony zdrowia m.in. dla Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Obok posiadanego wykształcenia prawniczego i ekonomicznego, posiada również wykształcenie medyczne – jest lekarzem, absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczęszcza również na studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej.

 

Paweł Kaźmierczyk (Kancelaria DZP)

Associate w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka sp. k. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z komunikacją i obiegiem informacji w systemie ochrony zdrowia. Wykształcenie prawnicze łączy z wiedzą z zakresu polityk publicznych i komunikacji społecznej.

 

Rejestracja : WEJDŹ


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?