RSS icon FB icon TW icon YT icon SS icon

Dotacje z ZUS dla pracodawców zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy – przypomnienie

27 lipca 2015

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, informujemy o możliwości skorzystania z bezzwrotnej pomocy udzielanej w formie dotacji przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Są to środki pomocowe na inwestycje związane z poprawą BHP w firmach. Wnioski można już składać – w puli czekają ponad 32 mln złotych.

Maksymalne dofinansowanie wynosi aż 90% od całkowitej kwoty projektu.
Nabór wniosków jest ciągły i będzie trwał aż do wykorzystania środków.

NA CO?
– projekty o charakterze doradczym, zorientowane na poprawę zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, w tym na realizację oceny ryzyka zawodowego, wprowadzenie procedur bezpiecznej pracy oraz planowanie i monitorowanie działań prewencyjnych w zakresie BHP,
– projekty inwestycyjne, które odnosić się będą przede wszystkim do aspektu bezpieczeństwa technicznego (rozwoju, modyfikacji i usprawnienia stanu -technicznego maszyn, urządzeń oraz systemów i środków ochronnych),
– projekty doradczo – inwestycyjne, łączące wyżej opisane działania.

DLA KOGO?
Program jest zaadresowany do wszystkich płatników składek, ze szczególnym uwzględnieniem sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Poziom dofinansowania został zróżnicowany ze względu na wielkość podmiotu, mierzony liczbą zatrudnionych pracowników.

Osoby zainteresowane aplikowaniem o środki prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Kosińskim

t.kosinski@a2stomatologia.pl

Pan Tomasz Kosiński udzieli informacji na temat możliwości pozyskania środków oraz warunków przygotowania wniosku aplikacyjnego.

załączniki:

Program_dofinansowania_platnikow_skladek

Wniosek_platnika_skladek_o_dofinansowanie_projektu_wersj


Możliwość komentowania została wyłączona.

  

Wyszukiwarka

Login

Forgot Password?